Tarihimiz

Qingdao Shuxin Vegetable Co., Ltd., taze ve sağlıklı yeşil sebzeleri dikmeye, işlemeye ve 2010'dan beri sürekli olarak denizaşırı ülkelere tedarik etmeye kararlıdır. Şirketin gelişmesiyle, sadece lahana ihraç etmekle kalmıyoruz, aynı zamanda Çin lahanası, havuç gibi taze sebzeleri de ihraç ediyoruz. , soğan ve patates.

Her yıl 14.000 tondan fazla sebze işleniyor. Shuxin her zaman "yüksek standartlar, yüksek özellikler, yüksek kalite ve yüksek hizmet" ürün imajı yaratmakta ısrar etti ve sağlıklı bir sebze işleme işletmesi olmaya çalışıyor.

Fabrikamız

Shuxin, sebze ekimi için Çin'deki en kaliteli ekim alanlarını seçiyor. Plantasyonlar ağırlıklı olarak yağışın bol olduğu ve iklimin uygun olduğu Zhangjiakou, Hubei Tianmen, Hunan Yueyang ve Shandong Pingdu'da dağıtılmaktadır. 10.000 ㎡ metrelik bir alana sahip olan firmamız 26 adet soğuk hava deposuna sahiptir.

Ürün uygulaması

Süpermarketler, gıda işleme tesisleri, Restoran vb.

Üretim Pazarı

Shuxin sebzeleri özellikle Japonya, Güney Kore ve Güneydoğu Asya'da popülerdir ve Orta Doğu, Kanada ve diğer bölgelerde istikrarlı pazarlar bulunmaktadır. Şu anda Çin'de çok etkili bir sebze ihracat şirketi haline gelmiştir.

Servisimiz

Açık ürün yetiştirme ve dikim sürecimiz var ve sebzelerin tazeliğini ve güvenliğini sağlamak için müşteri ihtiyaçlarına göre en verimli nakliye planını oluşturuyoruz. Satış sonrası için, müşterilerin pazar dinamiklerini takip etmeye, her türlü geri bildirim ve öneriyi etkin bir şekilde ele almaya devam ediyoruz.